Manžetové knoflíčky s originálními Swarovski® kameny

7 položek

Stříbrné manžetové knoflíčky z bižuterie se Swarovski® krystaly se krásně třpytí. Značka broušených skleněných kamenů Swarovski® je zárukou kvality a zářivého lesku. Nejoblíbenějším tvarem manžetových knoflíčků je čtverec s dekorem plochého broušeného kamene s ploškami, tzv. chessboards. Kameny jsou na spodní straně ploché a celkově vypadají manžetové knoflíčky decentně. Jsou tak vhodné pro muže i pro ženy.

Třpytivá krása

Povrchová úprava knoflíčků rhodiováním. Rhodium je ušlechtilý kov, dražší než stříbro, který se stříbřitě třpytí jako bílé zlato. Rhodium je na rozdíl od stříbra barevně stálé, tj. nečerná. Rhodium je hypoalergenní - není známa alergická reakce pokožky na rhodium. Kvalitní šperky jsou obvykle s povrchovou úpravou rhodiem.

Manžetové knoflíčky se Swarovski® broušenými kameny jsou vyrobeny v Jablonci nad Nisou zkušenými šperkaři exkluzivně pro značku YABLOGLASS.COM.

Zobrazit:

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.