Ručně mačkané manžetové knoflíčky z Jablonce nad Nisou & Knoflíčky s originálními Swarovski® krystaly

Zlaté a stříbrné manžetové knoflíčky jako dárky pro muže i pro ženy - Dárková krabička na bižuterii v ceně

Na této a dalších stránkách naleznete inspiraci na hodnotný a elegantní dárek pro muže i pro ženu. Zlatý šperk jako doplněk pánské košile a dámské halenky potěší každého. Zlaté manžetové knoflíčky pozlacené žlutým zlatem o 14ti karátech jsou luxusním dárkem. Stříbrné knoflíčky jsou finálně upraveny rhodiováním. Nová značka bižuterie z Jablonce nad Nisou YABLOGLASS stojí za designem ručně vyráběných manžetových knoflíčků. Samotná výroba je rozprostřena mezi tradiční bižuterní výrobce v Jablonci nad Nisou a okolí. Z nabídky originálních Swarovski® krystalů a skleněných ručně mačkaných knoflíků YABLOGLASS si vyberete pro všechny příležitosti.

Skleněné manžetové knoflíčky YABLOGLASS

Tradiční skleněné knoflíky z jablonecka jsou ručně mačkány, broušeny a malovány za použití původních nástrojů z počátku 20. století. V kolekci skleněných manžetových knoflíčků YABLOGLASS převažuje elegantní černá barva. Zlatem pozlacené a stříbrné manžetové knoflíčky jsou luxusním dárkem pro muže a elegantním doplňkem na svatbu.

Swarovski® broušené kameny

Jablonecký výrobce manžetových knoflíčků používá pro výrobu manžetových knoflíčků lokální výrobce a dodavatele. Světoznámou značku broušených skleněných kamenů Swarovski® také považujeme za "našeho" původního výrobce - v Jizerských horách se zakladatel Daniel Swarovski narodil a zde i výrobu skleněných kamenů započal.

Manžetové knoflíčky vybírejte podle barvy, materiálu a příležitosti:

 • Manžetové knoflíčky dárky pro muže

  Manžetové knoflíčky jako dárek pro muže potěší a jsou i praktickým dárkem. Jedna velikost knoflíčků padne všem mužům. Manžetové knoflíčky jsou zabaleny v originální dárkové krabičce.

 • Manžetové knoflíčky dárky pro ženy

  Každou ženu potěší krásný šperk! Darujte elegantní doplněk dámské halenky v originální krabičce. Skleněný knoflíček do manžety halenky osvěží formální dress code.

 • Manžetové knoflíčky na svatbu

  Ke svatbě patří manžetové košile pro ženicha, svědka a svatební hosty z řad mužů. Barvu manžetových knoflíčků vybírá nevěsta tak, aby ladily s barvou jejích doplňků a šperků.

 • Luxusní manžetové knoflíčky

  Zlaté manžetové knoflíčky z černé bižuterie patří k tradičním ceněným šperkům. Luxus spočívá nejen v použitém materiálu, ale i v oživení zapomenuté ruční výroby mačkání skleněných knoflíků.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.