Zpět

Přehlídka módy a bižuterie Made in Jablonec 2018

Počet shlédnutí: 258

Velkolepá přehlídka módních kreací a atraktivních bižuterních doplňků byla k vidění v premiéře 11.1.2018 již podeváté v Jablonci nad Nisou, stále ještě městě skleněné a kovové bižuterie. Mottem módní přehlídky Made in Jablonec 2018 bylo „100 let inspirace“ s odkazem na výročí vzniku Československa v roce 1918.

Přehlídka módy a bižuterie Made in Jablonec 2018

Made in Jablonec 2018 módní přehlídka bižuterieInspirace 30. léty, 60. léty a novým tisíciletím

Celkem 17 výrobců bižuterie a skoro stejný počet módních návrhářů vytvořili na 54 autorských modelů inspirovaných Noblesou 30. let, Volností 60. let a Novým tisíciletím. Nejednalo se o žádné retro, ale přehlídku moderních světových trendů ve šperkařství a bižuterii inspirovanou uplynulým stoletím. Každý autorský tým mohl představit pouze 3 modely k danému tématu. Na přehlídkovém mole se tedy střídaly pouze ty nejatraktivnější návrhy současné módní tvorby.

Made in Jablonec 2018 autorský návrh AG plusCo nás na přehlídce nejvíce zaujalo?

Samostatnou kolekci modelů představila společnost Preciosa, která se prezentovala třpytivými plesovými šaty i volnočasovými outfity. Granát Turnov vsadil na rubínově rudou barvu typickou pro šperky s granáty. Přehlídka svůdného spodního prádla byla doplněna šperky od AG plus včetně tradiční korunky pro princezny. Každý model byl něčím výjimečný a více než hodinu trvající módní přehlídka měla svoji dynamiku. Při závěrečném defilé jsme napočítali neuvěřitelných 20 manekýnek, což jenom dokresluje velkolepost letošní módní přehlídky Made in Jablonec 2018.

Made in Jablonec 2018 Granát Turnov model šperky z granátuMade in Jablonec 2018 model Preciosa OrnelaKdy je možné opět vidět módní přehlídku bižuterie?

Obě premiérové módní přehlídky byly vyprodané celkem tisícovkou návštěvníků. Šance opět vidět atraktivní módní přehlídku se naskytne až v srpnu 2018 v rámci prodejní výstavy jablonecké bižuterie Křehká krása. Zveme Vás tedy v létě na návštěvu města skla a bižuterie Jablonce nad Nisou. Bez šperku neodjedete.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.