Náš blog o manžetových knoflíčkách

Vše co potřebujete vědět o manžetových knoflíčkách a báli jste se zeptat

Přehlídka módy a bižuterie Made in Jablonec 2018

Počet shlédnutí: 258

Přehlídka módy a bižuterie Made in Jablonec 2018 Velkolepá přehlídka módních kreací a atraktivních bižuterních doplňků byla k vidění v premiéře 11.1.2018 již podeváté v Jablonci nad Nisou, stále ještě městě skleněné a kovové bižuterie. Mottem módní přehlídky Made in Jablonec 2018 bylo „100 let inspirace“ s odkazem na výročí vzniku Československa v roce 1918.

Čtěte více... Komentáře: 0

Slovník komponentů pro manžetové knoflíčky a bižuterii

Počet shlédnutí: 280

Slovník komponentů pro manžetové knoflíčky a bižuterii Na této stránce naleznete vysvětlení pojmů, které souvisí s výrobou manžetových knoflíčků a bižuterie. Podíváme se na složení materiálu pro výrobu skleněné a kovové bižuterie včetně materiálů a výrobních postupů pro povrchové úpravy bižuterie.

Čtěte více... Komentáře: 0

Reportáž z Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Počet shlédnutí: 281

Reportáž z Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou V minulém článku jsem Vám slíbil reportáž z Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Již jsem tak chtěl učinit v předchozím článku Návštěva Muzea skla a bižuterie, ale nechal jsem se unést designem a výrobou skleněných manžetových knoflíčků značky YABLOGLASS. Inspiraci pro unikátní ručně mačkané manžetové knoflíčky jsem našel právě v Muzeu skla a bižuterie. Pojďme tedy rovnou na prohlídku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Inspirace v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Počet shlédnutí: 206

Inspirace v Muzeu skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou Již tomu budou dva roky, kdy jsem naposledy ze zvědavosti navštívil Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Tenkrát mě k návštěvě zlákala výstava v expozici užitného skla. Dodnes si živě pamatuji ale jinou část, a to expozici bižuterie, konkrétně expozici skleněných knoflíků.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jablonecký skleněný knoflík - má budoucnost?

Počet shlédnutí: 407

Jablonecký skleněný knoflík - má budoucnost? Jedinečnou disciplínou skleněné bižuterie je mačkání skleněných knoflíků. Skleněné knoflíky bývaly před nástupem plastů klíčovým doplňkem oděvů. Skleněný knoflík z Jablonce nad Nisou se vyvážel do celého světa. Některé prameny uvádějí, že v Jizerských horách okolo Jablonce se produkovala až polovina světové spotřeby skleněných knoflíků.

Čtěte více... Komentáře: 0

Swarovski křišťály - lesk a sláva broušeného skla

Počet shlédnutí: 251

Swarovski křišťály - lesk a sláva broušeného skla Swarovski křišťály se používají ve šperkařství. Vysoká kvalita brusu Swarovski krystalů zajišťuje odlesk i za horších světelných podmínek. Swarovski křišťály s AB efektem mění barvy odlesku v širokém barevném spektru. Dámské i pánské šperky se Swarovski komponenty.

Čtěte více... Komentáře: 0

Manžetové knoflíčky ano či ne?

Počet shlédnutí: 284

Manžetové knoflíčky ano či ne? Manžetové knoflíčky zpravidla používáme ke společenským pánským košilím k pánským oblekům při významných společenských událostech a obchodních jednání. Propracovaný manžetový knoflík dodá majiteli na důvěryhodnosti a napoví o osobnosti svého majitele.

Čtěte více... Komentáře: 0

YABLOGLASS – unikátní knoflík na manžety košile

Počet shlédnutí: 295

YABLOGLASS – unikátní knoflík na manžety košile Výrobce pánských košilí SmartMen uvádí na trh unikátní skleněný manžetový knoflíček pod značkou YABLOGLASS. Spojení pánské košile se sídlem společnosti ve městě bižuterie Jablonci nad Nisou dalo vzniknout jedinečnému doplňku společenské košile a halenky.

Čtěte více... Komentáře: 0

Jak nosit manžetové knoflíčky

Počet shlédnutí: 277

Jak nosit manžetové knoflíčky Kdo z mužů nosí pravidelně do zaměstnání oblek, může si časem stěžovat na nudu ve výběru oblečení. Na tmavém obleku a bílé košili můžete změnit leda barvu kravaty. Podívejme se tedy na to, jaké jsou další možnosti obměny pánského šatníku.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.