Dámské manžetové knoflíčky s růžovými Swarovski® kameny

Dámské manžetové knoflíčky s růžovými Swarovski® kameny

NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Elegantní jemné manžetové knoflíčky se třpytivými Swarovski® kameny. Bižuterní manžetové knoflíčky rhodiované pro stříbřitý lesk bílého zlata. Dárková krabička zdarma.

540 Kč s DPH

Skladové číslo: 2012-1023

Dostupnost: Skladem

Výrobce: YABLOGLASS - Czech Republic

Růžové manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Pink jako třpytivý kontrastní doplněk dámské halenky s manžetou na manžetové knoflíčky. Luxusní křišťál Swarovski® Chessboard - šachovnice v odstínu růžové s třpytivým odleskem. Kámen čtvercového tvaru je vybroušen do šachovnice o 25 políčkách. Díky odlišnému sklonu každého políčka vytváří plocha kamenu dojem tekutého krystalu. Pohybem manžety kámen plynule odráží odlesky okolních předmětů a tím neustále mění barvu.

Detailní popis růžových dámských manžetových knoflíčků

Zářivý lesk originálních krystalů Swarovski®. Jedinečné Swarovski® krystaly lámou světlo v duhovém spektru. Rozměr krystalu 12 mm.

Mechanická část manžetového knoflíčku je zhotovena z vysoce kvalitního bižuterního kovu s povrchovou úpravou rhodiováním. Rhodium je ušlechtilý kov stříbřité barvy. Manžetový knoflíček s úpravou rhodiem používají šperkaři pro jeho barevnou stálost a ochranu šperku před vnějšími vlivy. Rhodium je hypoalergenním drahým kovem.

Dárková krabička v ceně s označením certifikovaného výrobce šperků ze Swarovski® komponentů.

Barva: Růžová
Povrchová úprava: Rhodiovaní - stříbrná barva
Materiál pohledová část: Swarovski® krystal
Materiál mechanická část: Kovová bižuterie s povrchovou úpravou
Rozměr: Délka 13 mm x 13 mm
Krabička: Dárková krabička na šperky kartonová modrá s průhledem Swarovski® Components

Alternativní produkty

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.