Duhové manžetové knoflíčky Aurora Borealis Swarovski® krystaly

Duhové manžetové knoflíčky Aurora Borealis Swarovski® krystaly

NOVINKA DOPRAVA ZDARMA

Specifický odlesk originálních Swarovski® krystalů je umožněn speciálním AB efektem. Univerzální manžetové knoflíčky pro muže i ženy. Dárková krabička na šperky v ceně.

540 Kč s DPH

Skladové číslo: 2012-1024

Dostupnost: Skladem

Výrobce: YABLOGLASS - Czech Republic

Manžetové knoflíčky se Swarovski® kameny - Aurora Borealis s duhovým AB efektem. Luxusní křišťál Swarovski® Chessboard - šachovnice v duhovém odstínu s třpytivým odleskem. Kámen čtvercového tvaru je vybroušen do šachovnice o 25 políčkách. Díky odlišnému sklonu každého políčka vytváří plocha kamenu dojem tekutého krystalu. Pohybem manžety kámen plynule odráží odlesky okolních předmětů a tím neustále mění barvu.

Detailní popis manžetových knoflíčků se Swarovski® AB efektem

Zářivý lesk originálních krystalů Swarovski®. Jedinečné Swarovski® krystaly lámou světlo v duhovém spektru. Rozměr krystalu 12 mm.

Mechanická část manžetového knoflíčku je zhotovena z vysoce kvalitního bižuterního kovu s povrchovou úpravou rhodiováním. Rhodium je ušlechtilý kov stříbřité barvy. Manžetový knoflíček s úpravou rhodiem používají šperkaři pro jeho barevnou stálost a ochranu šperku před vnějšími vlivy.

Dárková krabička v ceně s označením certifikovaného výrobce šperků ze Swarovski® komponentů.

Barva: Stříbrná
Povrchová úprava: Rhodiovaní - stříbrná barva
Materiál pohledová část: Swarovski® krystal
Materiál mechanická část: Kovová bižuterie s povrchovou úpravou
Rozměr: Délka 13 mm x 13 mm
Krabička: Dárková krabička na šperky kartonová modrá s průhledem Swarovski® Components

Alternativní produkty

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.