Jak jednoduše a levně vrátit zboží do eshopu

Máte možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez udání důvodu až do 30ti dnů od převzetí a zdarma

Jsme si vědomi rizik spojených s nakupováním zboží na internetu. Chápeme, že zboží může vypadat ve skutečnosti trošku jinak, než jak jste si představovali. Nakupujete dárky pro Vaše blízké. Nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli.

Respektujeme všechna Vaše přání. Ke všem objednávkám nabízíme prodlouženou zákonnou lhůtu na výměnu zboží a odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu ze 14ti dnů na 30 dnů od převzetí zásilky. Na důvody vrácení nebo výměny zboží se neptáme.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace na jakýchkoli výdejních místech Zásilkovna

ZDARMA

Výměna a vrácení zdarma

O Vašem záměru vrátit zboží do eshopu přes Zásilkovna nás prosím informujte předem ve formuláři níže nebo emailem na info@yabloglass.com. Obratem Vám zašleme štítek, který nalepíte na zásilku. Zboží můžete zdarma přinést na jakékoli výdejní místo Zásilkovna.

Vrácení zboží k výměně, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace podáním na České poště

od Kč 45

Balíček česká pošta

Poštovné směrem z eshopu k Vám hradí eshop YABLOGLASS. Výměnu zboží za jiné máte se všemi dopravci ZDARMA!

Jak jednoduše zabalit a vrátit zboží zakoupené v eshopu

Manžetové knoflíčky jednoduše vložte zpět do původní YABLOGLASS dárkové krabičky. Krabičku obalte kouskem bublinkové folie a vložte do poštovní obálky. Zboží nám, prosíme, vracejte během 10ti dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy. Obchod YABLOGLASS Vám vyplatí fakturovanou částku, tj. včetně poštovného od nás k Vám, bez zbytečné odkladu. Žádáme Vás pouze, aby vracené zboží nebylo nošené.

Věříme, že prodloužení lhůty na rozmyšlenou na 30 dnů zvýší Vaší spokojenost s nakupováním na YABLOGLASS.COM a zvýší Váš komfort nakupování na internetu.

Formulář k vrácení a výměně zboží

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním stránek s jejich používáním souhlasíte. Vice info o cookies v tomto odkaze.